Strzelanie z wiatrówki o puchar prezesa.

W dniu 01.04.2017 roku o godz.15 odbędzie się turniej w strzelaniu z wiatrówki o „Puchar Prezesa OSP Wolica Kozia”. Strzelanie odbędzie się na placu koło świetlicy lub w świetlicy w zależności jak dopisze pogoda.

Do udziału zapraszam wszystkich członków OSP Wolica Kozia

Naczelnik Piotr Haak

4 kwietnia 2017 roku  w Wolicy Koziej na palcu przy świetlicy odbyło się strzelanie z wiatrówki o „Puchar Prezesa OSP Wolica Kozia. W strzelaniu brało udział 16 członków straży. Strzelanie odbyło się w dwóch kolejkach po 5 strzałów. Zawody wygrał:

1. Adrian Kaczmarek  87 punktów
  2. Dariusz Podgajski    79 punktów